Koltuk Yıkama

Birtem Halı Yıkama Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmetleri

Koltuklarınız kirlendi ya da yıkatmak mı istiyorsunuz? Birtem Halı yıkama tesislerimiz de koltuk yıkama hizmetleri ile güvenilir hızlı hizmet sunuyoruz.

İnsanoğlu var olduğu günden bugüne kadar yeme, içme, barınma, ısıma gibi temel ihtiyaçların yanında yaşadığı alan içerisinde rahat edebilmesini sağlayacak çeşitli ürünler kullanmışlardır. Yaşam alanımız olan evlerimizde en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden birisi şüphesiz ki koltuklardır. Zamanla yoğun kullanım sonucu oturma ihtiyacımızı karşıladığımız oturma gruplarımız kirlenir ve koltuk yıkama işlemine ihtiyaç duyarız.,

Koltuk Yıkama İhtiyaç Mıdır?

Zaman içerisinde oturma ihtiyacını karşılamanın yanı sıra ev dekorasyonunun da önemli bir parçası olan koltuklarımızı satın alırken görselliğine çok fazla önem veririz. Çok ciddi meblağlar ödeyerek salonumuzu mükemmel hale getirmek isteriz ancak o koltukları evimize getirdikten hemen sonra, kirlenmemeleri için üzerlerine çeşitli örtüler örtmek ve koltuklarımızın güzelliğini bir kenara bırakmak zorunda kalırız. Çünkü biliriz ki zamanla kirlenecekler ve koltuk yıkama zamanı gelince, kendi kendimize bu işe giriştiğimizde kendimizi aşırı yorarak, üstelik de istediğimiz sonuçlara ulaşamadan boşa zaman kaybedeceğiz.

Koltuk yıkama artık günümüzde hem ev hanımları için hem de çalışan kadınlar için temel ihtiyaçlardan birisi haline gelmektedir. Çünkü kendi kendimize koltuklarımızı her yıkamaya kalktığımızda aslında yaptığımız yanlış işlemler ve kullandığımız yanlış temizleme malzemeleri ile hem koltuklarımızda kirleri çıkartamıyor hem de zamanla aşınma, solma, ağarma gibi sonuçlarla karşılaşıyoruz. Binlerce lira ödeyerek sahip olduğumuz koltuklarımız, kanepelerimiz, köşe takımları ya da oturma gruplarımızın ömrünü yarı yarıya düşürüyoruz.

A kalite belgeli Birtem Halı Yıkama bünyesindeki koltuk yıkama birimizde tamamen bu iş üzerinde uzmanlaşmış profesyonel bir ekip size hizmet vermektedir. Gerek kullanmış olduğumuz makineler gerekse kullandığımız organik koltuk yıkama şampuanları sayesinde koltuklarınız ilk günkü kadar temiz olur ve siz sonucu beğenene kadar koltuk yıkama işlemine devam edilir. Çünkü bizim için en büyük öncelik müşterilerimizin memnuniyetidir.

Yoğun kullanımdan kaynaklı olarak kirlene koltuklarınızı uygun fiyata yıkatmak için firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Kaliteli hizmeti uygun fiyata alabilmek için firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Halılarınız kısa sürede yıkanarak belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Firmamızda uygun fiyata koltuk yıkama hizmeti verildiğinden dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Kalitede öncü firmamızı tercih etmeniz eşyalarınızın eskimemesi için de oldukça önemlidir.

Firmamızda siz müşterilerimizin faydalanmaları için en uygun fiyata koltuk yıkaması yapılmaktadır. Koltuklarınızın temiz bir şekilde kısa sürede yıkanması için firmamızı tercih etmeniz oldukça önemlidir. Firmamız koltuk yıkama sektöründe en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Koltuklarınızın yıkamasında kullanılmak üzere firmamızda en kaliteli koltuk yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Firmamızı tercih etmeniz hem işlerinizi kolayca halletmek için hem de istediğiniz hizmeti uygun fiyata yaptırabilmek için oldukça önemlidir.

Zamanla yoğun kullanımdan kaynaklı olarak kirlenen koltukların yıkama ev hanımları için oldukça zordur. Bu nedenle koltuk yıkama işlerinizde firmamızı tercih etmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır. Koltuk yıkaması yapılmadan önce koltuk üzerindeki kumaşların yıpranmaması için en kaliteli temizlik ürünleri seçilmelidir. Koltuk yıkamasında soğuk su kullanılması oldukça önemlidir. Firmamızda koltuk yıkama fiyatları oldukça uygun olduğundan dolayı firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata alabilmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Koltuk Yıkarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle koltuklarınızı katiyen kendi klasik yöntemlerinizle koltuk yıkama yapmamalısınız. Koltuklarınız kumaşına, elyafına, şekline göre doğru işlemler uygulanılarak yıkanmalıdır. Tay tüyünden, deri kaplamaya, kadife koltuk takımlarından, saten kaplamalara kadar her çeşit kumaşın farklı yıkama talimatları bulunur. Eğer talimatta yazmıyorsa yapmanız gereken tek şey profesyonel bir ekipten destek almaktır. Bugün koltuk yıkama işlemini talimatlara uysanız bile kendi kendinize yapmanız asla doğru sonuçlar elde etmenizi sağlamaz. Üstelik boşuna saatlerce kendinizi yormuş olursunuz. Üstelik kendi kendinize koltuk yıkama işlemini yaparken koltuklarınızın da ömrünü kısaltırsınız.

Birtem halı yıkamanın koltuk yıkama biriminde görev alan uzman ekip hem kullanmış olduğu anti-bakteriyel ve organik koltuk yıkama şampuanları ile hem de koltuk kumaşlarınızın hassasiyetine göre ayarladıkları son teknoloji ürünü yıkama ve vakumlama makineleri ile koltuklarınızı ilk günkünden farksız hale getirirler. Sağlık bakanlığından onaylı doğal şampuanlar kullanılır. 0-12 arası devir seçenekleri olan vakumlama makineleri kullanırız. Her koltuk ve kumaş tipine göre farklı devirler uygulanır.

Koltuk yıkama işlemi, yerinde ve tamamen kuru köpük sistemi ile yapılır böylece evinize herhangi bir zarar verilmez, herhangi bir yer ıslatılmaz.

Birtem Halı yıkama kurumsal kimliği ile koltuklarınızı güvenle yıkatabileceğiniz, Türkiye Halı Yıkamacılar Derneği tarafından A kalite belgesine layık görülmüş bir firmadır. Nasıl ki hayatınızın diğer alanlarında kurumsal firmalardan hizmet almak sizler için önemli ise koltuk yıkama işlemi için de kurumsal bir hizmet alma şansına sahipsiniz. İstanbul’da bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda kurumsal halı yıkama firması bulunmaktadır.

Birtem Halı Yıkama bunlardan birisidir. Kurumsal kimliğimiz gereği müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.

Koltuk yıkama işlemlerinde Birtem Halı Yıkama olarak bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağladık. Koltuklarınız yıkanırken zaten sizlerin de gözü önünde ve siz yıkama işlemini onaylamadan işimizi bırakmıyoruz. Siz tamamen memnun kalana kadar işleme devam ediyoruz. Koltuklarınız yıkandıktan sonra ortalama 5-6 saat içerisinde kullanıma, oturmaya hazır hale gelmiş oluyor.

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat